Foto laminaty dekoracyjne do domu

Kuchnia to miejsce bardzo szczególne, które wiele osób traktuje, jako centrum życia rodzinnego, urządzając je tak, aby wszyscy domownicy mogli spotkać się tam na wspólnym posiłku, porozmawiać o wydarzeniach dnia i podzielić pozytywnymi emocjami. Wspólne jedzenie jest codziennym rytuałem w wielu domach, a wszędzie tam, gdzie pomieszczenie kuchenne bywa odpowiednio duże stół stanowi nieodłączną część wyposażenia. Jaka jest Twoja kuchnia? Czy spędzasz w niej wiele czasu? Czy lubisz gotować, eksperymentować z potrawami, smakami, kolorami, poszukiwać nowości i delektować się nimi wraz z innymi domownikami? A może jesteś singlem, dla którego gotowanie to największa życiowa pasja, dostarczająca prawdziwych rozkoszy smaku, zapachu, a przede wszystkim przyjemności tworzenia kulinarnych arcydzieł? Bez względu na to, czy automatycznie gotujesz każdego dnia dla swojej rodziny czy też kuchnia jest Twoim królestwem z pewnością warto postarać się, żeby była niepowtarzalna. Możesz o to zadbać mądrze wybierając meble, planując przestrzeń i ustawienie szafek, sprzętu AGD czy dodatkowego wyposażenia, a przede wszystkim starannie wybierając przyjazny dla Ciebie design, który podkreślisz dzięki naszym fotolaminatom.

Wyobraź sobie swoją kuchnię spowitą w soczyste zielenie, królujące na drzwiczkach śnieżnobiałych szafek, na podłodze, frontach sprzętu AGD pod zabudowę, który wykonano ci na zamówienie, a także zielone dodatki, porcelanowe kubki, talerzyki, pojemniki na przyprawy, ściereczki do rąk, a nawet lampę nad stołem, której poszukiwaliście przez kilka tygodni przeglądając Internet i odwiedzając miejscowe sklepy. Czego Ci w takiej zielono-białej kuchni brakuje? Zdrowa wiosenna soczysta zieleń jest bardzo przyjemna dla oka, uspokaja i relaksuje, ale nawet ona po pewnym czasie może Ci się znudzić. Wniosek jest jeden – Twoja kuchnia potrzebuje akcentu. Najlepszym miejscem do tego celu może być lodówka lub zmywarka, ale jeśli ta jest również zielona, bo tak sobie to zaplanowaliście przed projektowaniem wnętrza, to możesz jeszcze wykorzystać tę standardową przestrzeń między wiszącymi szafkami a blatem, która zazwyczaj bywa wypełniana ceramicznymi kafelkami, bo podobno są takie praktyczne i łatwe do mycia. My oferujemy Ci w to miejsce samoprzylepny fotolaminat.

Wyobraź sobie swoją kuchnię spowitą w soczyste zielenie, spośród których nagle nad Twoim blatem wyrasta rząd czerwonych maków, albo słonecznie pomarańczowych nagietków. Odpowiednio przygotowany fotolaminat wybrany z naszej sklepowej kolekcji stanie się najważniejszym elementem dekoracyjnym w Twojej kuchni. Kiedy do niej wejdziesz wśród zielonej imitacji łąki poczujesz nagły przypływ świeżości, albo kolorowy letni akcent nawet w samym środku zimy. Nie musisz się obawiać. Nasze fotolaminaty powstają w takiej technologii, że z powodzeniem dotrzymają kroku kafelkom. Możesz w ich sąsiedztwie przygotowywać potrawy, gotować, parzyć kawę, a nawet, jeśli się zabrudzą, wystarczy przetrzeć ściereczką. Pozwala na to specjalna trójwarstwowa struktura, w której warstwa drukowana stanowi część środkową, a zewnętrzna to specjalnie nanoszony na gorąco laminat, który możesz traktować w taki sam sposób jak kuchenne blaty. Laminat zabezpiecza nadruk przed wycieraniem i wchłanianiem barwników czy tłuszczu kuchennego, a dzięki gładkiej i odpornej powierzchni możesz go umyć tak samo, jak kafelki.

Laminaty do domu

Jakie znajdziesz w naszym sklepie to nie tylko te między szafkami. Przy odrobinie wyobraźni lub pomocy dekoratora wyczarujesz na swojej lodówce londyński autobus, filiżankę aromatycznej kawy lub szklankę zimnego napoju z limonką. Oferujemy ci setki różnych możliwości do wyboru. Możesz decydować o kolorystyce, wielkości czy rodzaju wzoru. Dzięki czemu między Twoimi szafkami wyrośnie złota lawenda, trawa czy brzozowy las, rozsypie się kolorowy makaron, owoce albo pojawi szereg postaci. Do wyboru masz także sepię, czy wybrany przez Ciebie wzór w czerni i bieli. Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeśli tylko zajrzysz do naszego sklepu. Kuchnia to jednak nie jedyne miejsce, które ozdobisz naszymi fotolaminatami. Odporne na wilgoć i otarcia wydruki sprawdzą się również w Twojej łazience. Dzięki nim ziszczą się Twoje marzenia o SPA, kiedy leżąc w piankowej aromatycznej kąpieli będzie Ci towarzyszyć marynistyczny obraz czy też fotografia idealnie gładkiego piasku i idealnie gładkich kamieni nastrajających do harmonii i poczucia spokoju typowych dla filozofii Zen. Nasze foto laminaty do domu są uniwersalne. Niczego Ci nie narzucamy, a jedynym ograniczeniem może być tylko Twoja wyobraźnia. Wybierz najpiękniejszy według Ciebie wydruk, zamów go w odpowiednim wymiarze, a Twój ulubiony kwiat, barwny motyl czy kiść winogron znajdą się na szafce kuchennej, drzwiach od łazienki, szafie z ubraniami, lodówce, laptopie. Zajrzyj do sklepu, a z pewnością docenisz ich piękno.

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)