/ Blog

Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni

 

Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni

Od jakiegoś czasu w naszych tradycyjnych kuchniach zaczęły dziać się rzeczy niezwykłe... Pojawiły się w nich zapierające dech w piersiach widoki miast i zabytków, budki telefoniczne, monstrualnych wielkości cytrusy i owoce kokosowe, a nawet kwiaty i filiżanki kawy. Co więcej, nie występują one na obrazach i plakatach, ale... zajmują przestrzeń w zabudowie kuchni. A po otwarciu, ukazują bogatą kolekcję smaków: warzyw, owoców, smakowitych wędlin i serów. Tak, tak – niebanalna metamorfoza dotyczy bowiem lodówek!

Białe, metaliczne lub czarne drzwi lodówki nie przyciągają uwagi. Ich jednolita powierzchnia gubi się wśród mebli. Ale lodówka zdobiona oryginalną naklejką zmienia się nagle z ledwie widocznego sprzętu w prawdziwą „gwiazdę”. Jeśli wybierzesz naklejkę w formie panoramy miasta poczujesz się, jakby zamiast lodówki w Twojej kuchni pojawiło się nagle okno, a Twoje mieszkanie przeniosło się do nowoczesnego wieżowca. A jeśli wolisz bardziej kameralne widoki, zdecyduj się na unikalną fotografię arkadowej kolumnady albo wąskiej uliczki w zabytkowym miasteczku. Możesz również sięgnąć po pojedyncze motywy, takie jak londyńska budka telefoniczna lub monumentalny, egipski sfinks. Tutaj znajdziesz najpiękniejsze naklejki na lodówki: https://www.dekorolka.pl/naklejki-na-lodowke

Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni na wymiar

Tutaj kupisz naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni

Aby eksperymentować z urządzeniem kuchni nie trzeba jednak decydować się na tak odważne eksperymenty. Wśród wzorów naklejek na lodówkę bez trudu odszukasz także ilustracje, które tematycznie komponują się z tematyką kuchenną, np. fotografie cytrusów, kiwi, ziaren i filiżanek kawy, a nawet kropelek wody i bąbelków. Ich czyste, orzeźwiające barwy rozjaśnią Twoją kuchnię. Polecamy:

  • Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni - cegła i napisy
  • Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni - panoramy miast
  • Naklejki na lodówki do nowoczesnej kuchni - kwiaty i rośliny

Istnieje jeszcze trzecia grupa wzorów naklejek na lodówki. Są to faktury lub materiały – kamień, tapicerka, papier gazetowy, liście i kwiaty, esy-floresy, a nawet kropki w stylu disco. Osoby z bogatą wyobraźnią i ciekawymi pomysłami mogą zamówić wykonanie naklejki według swoich oczekiwań, dlatego baza wzorów jest praktycznie nieprzebrana i obejmuje co najmniej kilka milionów fotografii.

Za oklejeniem zwykłych drzwiczek lodówki przemawiają nawet względy praktyczne: naklejki zabezpieczone są fotolaminatem, dzięki któremu nadruk skutecznie opiera się uszkodzeniom mechanicznym. Trudno byłoby go zarysować. A co Ty sądzisz o nowej modzie na dekorację lodówki? Jedno jest pewne: teraz, gdy sięgniesz po zamknięte w niej smakołyki, zupełnie inaczej spojrzysz na biały front – być może nawet wymyślisz od razu, co chcesz na niej widzieć?

 

Czytaj także: