Naklejki na szafy wnękowe i przesuwne

Klimatyczne wnętrze to idealne miejsce, aby spędzić w nim trochę czasu i poczuć się świetnie, poprawić sobie nastrój, wypocząć psychicznie po kolejnej dyskusji z niezbyt wyrozumiałym szefem czy wysłuchaniu nieprzychylnej opinii na temat zachowania pociechy w przedszkolu. Kolejny rachunek do zapłacenia, kolejny problem z bolącym zębem czy niezałatwiona z braku czasu sprawa w urzędzie to drobiazgi, które składają się w długi ciąg zdarzeń oddziałujących na naszą psychikę. Dzięki temu stajemy się bardziej nerwowi, mamy mniej cierpliwości dla bliskich i tracimy ochotę do życia, a cały miniony dzień możemy uznać za stracony. Jeśli znasz te przeżycia z własnego doświadczenia i chcesz znaleźć dla siebie własne miejsce, w którym chociaż na chwilę możesz się zrelaksować pomyśl o urządzeniu swojego pokoju, sypialni, salonu, jadalni tak, aby można było odnaleźć w nich przyjemność i relaks. Pomogą Ci w tym nasze przepiękne obrazy, które w postaci naklejek na szafy możesz wykorzystać we wnętrzach.

Każdy z nas posiada takie miejsca, takie klimaty, w których czuje się szczególnie. Pomyśl, co sprawia Ci taką przyjemność, gdzie lubisz pojechać na wakacje, co Cię relaksuje. Może zachwycasz się wąskimi uliczkami greckich wiosek, z kamiennymi domkami pnącymi się w górę, oknami pełnymi barwnych kwiatów i mnóstwem wszechobecnej winorośli? A może bardziej lubisz klimat zamkowej piwnicy, nieco przytłumione światło, nastrój i nutkę historii w starych ceglanych murach? Przejrzyj obrazy w naszej galerii i zobacz, co Cię najbardziej przyciąga, przy którym ze zdjęć zatrzymasz się na dłużej i nie oderwiesz od niego wzroku tak bardzo zadziała na Twoją wyobraźnię. Wybierz to zdjęcie i pomyśl, jak będzie wyglądało na Twojej szafie, kiedy ozdobisz nim drzwi? Nie ma znaczenia, czy to jedynie wąska bieliźniarka czy rozbudowana wieloelementowa konstrukcja w sypialni zajmująca całą szerokość pomieszczenia. Nie ma też znaczenia, czy to Twój nowy nabytek, czy też wyciągnięty ze strychu i odnowiony mebel. Naklejki na szafy sprawdzą się w każdym przypadku. Wybierz to, co Ci się najbardziej podoba, na co lubisz patrzeć i wykorzystaj do ozdoby twojego wnętrza, a będziesz się delektować tym widokiem każdego ranka, kiedy wstaniesz z łóżka, będziesz spożywać codzienny posiłek albo zawsze wtedy, gdy wejdziesz do domu.

Naklejki na szafy

To także sposób na szybkie odświeżenie mebli i zmianę designu. Zapewne nie zawsze stać Cię na malowanie, a przecież otoczenie staje się monotonne i nudne po pewnym czasie obcowania z nim. Pomyśl o tym, aby nieco ożywić swoje mieszkanie tanim kosztem. Zmień firankę na kolorową, dodaj kilka roślin, wstaw je w efektowne ceramiczne doniczki i wykorzystaj nasze naklejki na szafę a sprawisz, że Twoje nudne wnętrze ożyje, stanie się wspomnianą zamkową piwnicą, grecką uliczką, która zachęca do wspinania się w górę, albo wyrośnie na niej bujny brzozowy las. Stara szafa, którą tak kochasz wcale nie musi trafić na śmietnik. Jedna czy dwie naklejki przywrócą jej młodość i ani nie będziesz ponosić dużych wydatków na nowe meble, ani okoliczności nie zmuszą Cię do pozbycia się tego, co przez lata służyło Ci tak wiernie i bywa tak funkcjonalne. Nie obawiaj się, że za rok będziesz mieć problem z odklejającymi się narożnikami czy wytartym nadrukiem. Produkty z naszego sklepu są naprawdę bardzo wysokiej jakości. Naklejki powstają na specjalnej winylowej folii samoprzylepnej, powierzchnia jest zabezpieczana specjalnie nanoszoną warstwą laminatu, dzięki której możesz z powodzeniem zmywać ją wodą, a wielokrotne otwieranie i zamykanie drzwi nie przyniesie jej żadnych szkód.

Naklejki na szafy to doskonały sposób na ciekawy design czy ożywienie niezbyt interesującego wnętrza. Możesz sobie wyobrazić Twoją sypialnię w kolorze bieli, wyposażoną w szafę przesuwną. Być może myślisz o lustrach, ale te nie należą do praktycznych, bo przecież każde dotknięcie pozostawi na nich ślad, a Ty wstając rano z łóżka będziesz oglądać swoją zaspaną twarz i zniechęcać wyglądem jeszcze zanim na dobre się obudzisz. Nie pogarszaj swojego nastroju i nie dokładaj sobie pracy przy sprzątaniu. Zrezygnuj z wielkich luster, a wybierz na swoją szafę fantastyczne zdjęcie zielonego lasu czy klimatycznej uliczki w Wenecji z płynącym w centrum kanałem i mostkiem zachęcającym do zatrzymania się na chwilę. A może wybierzesz typowo kobiecy motyw kwiatów czy apetyczne owoce, dzięki którym zechcesz szybciej zjeść śniadanie i udać się na spacer, do pracy czy domowych obowiązków? Pamiętaj, że pierwsze chwile poranka decydują o całym Twoim dniu. Jeśli zadbasz o piękno swojego wnętrza, sprawisz, aby rano budził cię twój ulubiony pejzaż czy delikatne kwiaty na drzwiach szafy wszystko stanie się lepsze i mniej problematyczne. Osiągniesz to dzięki naszym naklejkom na szafy. Zajrzyj do sklepu i wybierz coś dla siebie. Zapraszamy.

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)