/ O dekorolkowych produktach / Naklejki na szafy - pod wymiar

Naklejki na szafy - pod wymiar

W naszym sklepie zamówisz naklejki na szafy pod wymiar. Specjalizujemy się w produkcji naklejek pod każdą szafę. Samodzielnie możesz zamówić taką okleinę w naszym sklepie jak i możesz skontaktować się w tym celu z naszym konsultantem. U nas zamówisz naklejki na szafy standardowe, przesuwne i wnękowe. Oklejając szafę zmieniasz wystrój swojego wnętrza a zarazem masz zupełnie inny mebel.

naklejki na szafy

Naklejki i fotolaminaty na szafy

Okleiny na szafy zamówisz w dwóch wersjach: naklejka błyszcząca lub matowa i fotolaminat. Naklejki nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne jest to ekonomiczna wersja dekoracji, polecana do ozdabiania mebli, które nie są często dotykane. Najlepiej do ozdabiania szaf zastosować fotolaminat, który jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i zadrapania oraz można go myć. Taka dekoracja będzie przez bardzo długi czas wyglądać pięknie na Twojej szafie.

naklejki na szafy

Najwyższa jakość ... nie boje się użyć takich słów w tym przypadku. Szybko,solidnie zapakowane i wzorowo wykonane dla mnie obrazy z moją rodziną.
Dorian Katowice (2019-05-29 13:29:50)
Dobry kontakt,szybko dostałam obraz
Urszula z Krakowa (2019-05-22 07:34:03)
Kolorystyka mogła by być głębsza ale reszta ok
Robert Kercholn (2019-05-14 06:43:29)