/ O dekorolkowych produktach / Naklejki na szafy - pod wymiar

Naklejki na szafy - pod wymiar

W naszym sklepie zamówisz naklejki na szafy pod wymiar. Specjalizujemy się w produkcji naklejek pod każdą szafę. Samodzielnie możesz zamówić taką okleinę w naszym sklepie jak i możesz skontaktować się w tym celu z naszym konsultantem. U nas zamówisz naklejki na szafy standardowe, przesuwne i wnękowe. Oklejając szafę zmieniasz wystrój swojego wnętrza a zarazem masz zupełnie inny mebel.

naklejki na szafy

Naklejki i fotolaminaty na szafy

Okleiny na szafy zamówisz w dwóch wersjach: naklejka błyszcząca lub matowa i fotolaminat. Naklejki nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne jest to ekonomiczna wersja dekoracji, polecana do ozdabiania mebli, które nie są często dotykane. Najlepiej do ozdabiania szaf zastosować fotolaminat, który jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i zadrapania oraz można go myć. Taka dekoracja będzie przez bardzo długi czas wyglądać pięknie na Twojej szafie.

naklejki na szafy

Jedyny minus że macie 7 dni na wysyłkę i ja bardzo czekałam a wysłalicie po tygodniu. Wiem ze te 7 to dni robocze ale dla mnie to trochę z długo. Plakaty ładne ale przecież mozna je wydrukować w ten sam dzień i wysłać???
Daniela Potocka (2019-04-16 12:25:16)
Wszystko w porządku.Pozdrawiam
Aneta Kielce (2019-04-14 10:05:15)
Szkoda ze można tu tylko 5 dać. Jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam czegoś fajnego,czegoś co będzie miało efekt wow!!! Znalazłam ale nie napiszę co :) Pozdrawiam
Sylwia (2019-04-11 07:43:36)