/ O dekorolkowych produktach / Naklejki na szafy - pod wymiar

Naklejki na szafy - pod wymiar

W naszym sklepie zamówisz naklejki na szafy pod wymiar. Specjalizujemy się w produkcji naklejek pod każdą szafę. Samodzielnie możesz zamówić taką okleinę w naszym sklepie jak i możesz skontaktować się w tym celu z naszym konsultantem. U nas zamówisz naklejki na szafy standardowe, przesuwne i wnękowe. Oklejając szafę zmieniasz wystrój swojego wnętrza a zarazem masz zupełnie inny mebel.

naklejki na szafy

Naklejki i fotolaminaty na szafy

Okleiny na szafy zamówisz w dwóch wersjach: naklejka błyszcząca lub matowa i fotolaminat. Naklejki nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne jest to ekonomiczna wersja dekoracji, polecana do ozdabiania mebli, które nie są często dotykane. Najlepiej do ozdabiania szaf zastosować fotolaminat, który jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i zadrapania oraz można go myć. Taka dekoracja będzie przez bardzo długi czas wyglądać pięknie na Twojej szafie.

naklejki na szafy

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)