/ O dekorolkowych produktach / Fototapety - wybierz odpowiedni materiał

Fototapety - wybierz odpowiedni materiał

Dobór odpowiedniego podkładu fototapety jest bardzo ważny, aby podjąć tą ważną decyzję musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy moja ściana jest gładka, nie ma na niej widocznej chropowatości? Czy dekoracja będzie narażona częste pocieranie i zabrudzenia? Kiedy mogę wybrać tańszy materiał i zaoszczędzić? Oferujemy Państwu cztery materiały najwyższe jakości. Wybierz odpowiedni podkład pod swoja ścianę.

materiały fototapet

Fototapeta papierowa Ultra

Papier jest wzmacniany od spodu i dobrze przyjmuje lekki klej do tapet. Kolory są ostre i soczyste. Papier nie jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz mocne pocieranie. Wskazana duża ostrożność przy montażu. Papier polecany wyłącznie przy doskonale gładkich, równych ścianach. Wszelkie zgrubienia, nierówności strukturalne ściany będą przebijać się przez fototapetę.
Gramatura: 200 g/m2

Fototapeta lateksowa

Papier jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Fototapeta strukturalna - Piasek

Podkład jest gruby i miesisty pokryty od spodu flizeliną. Dzieki temu jest prosty w montażu. Fototapeta flizelinowa o strukturze ziarna piasku jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Fototapeta hybrydowa

Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową. Samoprzylepny i wielorazowy (można przenosić z miejsca na miejsce bez uszkodzenia ściany, mebli). Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie). Szczególnie polecamy do dekoracji ścian w pomieszczeniach: kuchnia (koło blatu roboczego, przy zlewozmywaku), przedpokoju (obok wycieraczki na buty), łazienki (blisko wanny i umywalki) oraz wszędzie tam skąd trzeba ją będzie usunąć bez pozostawiania śladów. Fototapeta wyposażona w mikro-przyssawki nowej generacji. Można ja przenosić z miejsca na miejsce bez uszkodzenia. Nie rozciąga się.

rodzaje fototapet

Akcesoria do montażu 

Oferujemy w sprzedaży akcesoria, które przydadzą się do zamontowania dekoracji na ścianie. Kupisz u nas Klej Metylan, nożyk do przycinania i gumowy wałek.

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)