/ O dekorolkowych produktach / Obrazy - sprawdź nasze materiały

Obrazy - sprawdź nasze materiały

Dostępne obrazy w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obraz to świetny sposób na ozdobę ściany w salonie, sypialni, przedpokoju a nawet w kuchni i łazience. Obrazy są proste w montażu i dają niesamowity efekt. Wystarczy że powiesisz obraz na ścianie a on całkowicie odmieni Twoje wnętrze. Nasze obrazy są drukowane na płótnie, które potem naciągamy na sosnowy blejtram. Obraz jest grubości ok. 2cm i nie jest potrzebna oprawa w formie ramy, ponieważ boki obrazu są estetycznie wykończone. W naszej ofercie są dostępne trzy rodzaje materiałów, każdy z innym efektem. 

obrazy na płótnie

Obraz na płótnie winylowym

Sztuczne płótno, jest lekko błyszczące, wydruki są soczyste wyglądają jak realistyczne fotografie. 

Obraz na płótnie canvas

Widoczny splot materiału, obrazy są bardziej szlachetne. Polecamy szczególnie do reprodukcji, krajobrazów i obrazów z własnego zdjęcia. Obraz na płótnie canvas będzie idealnie pasował do klasycznego wnętrza, splot materiału będzie nawiązywał do naturalnego wystroju wnętrza gdzie górują drewniane i płócienne dekoracje.

Obraz na płótnie szpachlowanym

Materiał strukturalny - imitacja zaschniętego nie równo położonego tynku na ścianie. Wydruki mają soczyste kolory. Designerski materiał polecamy do obrazów, które mają wisieć w nowoczesnym wnętrzu.

rodzaje obrazów

Obrazy na zamówienie

Na Twoje życzenie możemy wykonać obraz z Twojego zdjęcia lub grafiki. Każdy dostępny w naszej ofercie obraz możemy zrobić w dowolnym formacie: pojedynczy, kwadratowy, panoramiczny, dyptyk, tryptyk, kaskada. Może samodzielnie ustawić takie formaty lub napisać do nas wiadomość a my przygotujemy dla Ciebie projekt dekoracji. 

obrazy na zamówienie

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)