/ O dekorolkowych produktach / Witraże samoprzylepne

Witraże samoprzylepne

Witraż samoprzylepny jest rodzajem okleiny do dekorowania szyb. Najważniejszą cechą witrażu jest to że przepuszcza światło a wzór jest widoczny po obu stronach szyby. Folia matuje szybę przez co traci ona swoją przejrzystość. Jest to też sposób na ozdobę okna w łazience, po naklejeniu na szybę z zewnątrz nie będzie widać co robisz w środku. Tego rodzaju dekorację polecamy do upiększania szyb we wnętrzach takich jak okna, szyby w drzwiach, przeszklenia we wnętrzach oraz kabiny prysznicowe. 

wiraże samoprzylepne na wymiar szyby

Folia witrażowa

Witraż drukowany na przezroczystej folii samoprzylepnej. Naklejka do dekoracji szyb. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, nie będzie widoczne co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. Produkt do montowania wewnątrz. Naklejki nie są odporne na ścieranie i mycie oraz intensywne użytkowanie. 

Folia witrażowa laminowana

Witraż drukowany na przezroczystej folii samoprzylepnej pokryty jest na gorąco warstwą specjalnego, satynowego laminatu. Naklejka do dekoracji szyb w oknach oraz innych przeszkleniach. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, nie będzie widoczne co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. Produkt do montowania wewnątrz. Laminaty odporne są na większość czynników zewnętrznych: wodę, parę, zadrapania, promienie UV.

folia witrażowa na zamówienie

Jedna z lepszych firm w której zamówiłam dekoracje dla klientki.
Sandra Lutomierska (2019-04-19 06:15:45)
Jedyny minus że macie 7 dni na wysyłkę i ja bardzo czekałam a wysłalicie po tygodniu. Wiem ze te 7 to dni robocze ale dla mnie to trochę z długo. Plakaty ładne ale przecież mozna je wydrukować w ten sam dzień i wysłać???
Daniela Potocka (2019-04-16 12:25:16)
Wszystko w porządku.Pozdrawiam
Aneta Kielce (2019-04-14 10:05:15)