/ O dekorolkowych produktach / Witraże samoprzylepne

Witraże samoprzylepne

Witraż samoprzylepny jest rodzajem okleiny do dekorowania szyb. Najważniejszą cechą witrażu jest to że przepuszcza światło a wzór jest widoczny po obu stronach szyby. Folia matuje szybę przez co traci ona swoją przejrzystość. Jest to też sposób na ozdobę okna w łazience, po naklejeniu na szybę z zewnątrz nie będzie widać co robisz w środku. Tego rodzaju dekorację polecamy do upiększania szyb we wnętrzach takich jak okna, szyby w drzwiach, przeszklenia we wnętrzach oraz kabiny prysznicowe. 

wiraże samoprzylepne na wymiar szyby

Folia witrażowa

Witraż drukowany na przezroczystej folii samoprzylepnej. Naklejka do dekoracji szyb. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, nie będzie widoczne co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. Produkt do montowania wewnątrz. Naklejki nie są odporne na ścieranie i mycie oraz intensywne użytkowanie. 

Folia witrażowa laminowana

Witraż drukowany na przezroczystej folii samoprzylepnej pokryty jest na gorąco warstwą specjalnego, satynowego laminatu. Naklejka do dekoracji szyb w oknach oraz innych przeszkleniach. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, nie będzie widoczne co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. Produkt do montowania wewnątrz. Laminaty odporne są na większość czynników zewnętrznych: wodę, parę, zadrapania, promienie UV.

folia witrażowa na zamówienie

Pomylone zamówienie.Miało być w piątek a ja dostałam coś całkiem innego. Fakt że firma oddała mi część pieniędzy lecz takie rzeczy nie powinny się przytrafiać komuś, kto podobno jest 13 lat na rynku fototapet
Klientka (2019-06-24 18:23:40)
Najwyższa jakość ... nie boje się użyć takich słów w tym przypadku. Szybko,solidnie zapakowane i wzorowo wykonane dla mnie obrazy z moją rodziną.
Dorian Katowice (2019-05-29 13:29:50)
Dobry kontakt,szybko dostałam obraz
Urszula z Krakowa (2019-05-22 07:34:03)