Obrazy nowoczesne na twoją ścianę

Sztuka towarzyszy nam od stuleci stanowiąc nie tylko sposób wyrażania własnych emocji, ale również rodzaj dziedzictwa kulturowego, jakie decyduje o przewadze ludzkości nad innymi gatunkami. Dzięki temu, że umiemy tworzyć stajemy się też lepsi, doskonalsi a przede wszystkim bardziej wrażliwi. Każdy, kto pisze, śpiewa, maluje, albo tworzy sztukę użytkową przekazuje innym odrobinę własnych pozytywnych emocji, które potem w domu nabywcy są wykorzystywane, jako źródło wizualnych, słuchowych czy kinestetycznych przyjemności. Sztuka, jaką rozumiemy to dzieła artystów wielkiego formatu – kompozytorów, malarzy na miarę Rembrandta czy Van Gogha, ale pojęcie to obejmuje znacznie więcej aspektów tworzenia, a do miana sztuki można zaliczyć również fotografię, wydzierganą na szydełku serwetkę czy stworzoną przez pięciolatka nieskładną wycinankę. Obraz na ścianę to jeden z najbardziej typowych symboli sztuki wizualnej, jednak współczesność nie tylko nie pozwala nam na posiadanie w domu arcydzieł, ale też zmienia się podejście do tego, co uważane jest za warte powieszenia na ścianie salonu. Arcydzieła w rzeczywistości są bardzo kosztowne, a biorąc pod uwagę wyjątkową odpowiedzialność za niepowtarzalny wytwór artysty trudno sobie wyobrazić, że każdy z nas powiesi w salonie „Słoneczniki” czy „Śniadanie na trawie”, a jednak dzięki naszemu sklepowi jest to już dziś całkiem realne.

Obrazy nowoczesne

 tworzone przez naszych projektantów to zarówno dzieła tradycyjne, jak i nowoczesne. Wkroczyliśmy przecież w XXI wiek, a czas i historia pokazują, że sztuka pozostaje dynamiczna, zmienia się w różnych epokach dążąc od klasycznego olejnego pejzażu do dzisiejszych generowanych cyfrowo abstrakcji. Gdzieś pośrodku można znaleźć też jedną z największych i najpopularniejszych dziedzin sztuki, jaką jest fotografia. Obrazy ścienne, jakie dziś możesz powiesić w swoim salonie, jadalni czy sypialni to nie tylko klasyczne reprodukcje znanych arcydzieł. Pomysły dostosowujemy do każdego stylu wnętrza, jaki tylko stanie się Twoim wymarzonym sposobem na estetykę otoczenia. Jeśli bawi Cię nieco kontrowersyjny i lekko nieuporządkowany styl vintage możesz wybrać zabawną „rysowaną” kompozycję nawiązującą tematyką do początków ubiegłego wieku. Jej pastelowe kolory, graficzne ozdobniki i polne kwiatki wprowadzą sentymentalny akcent do Twojego wnętrza. Nie musisz też rezygnować z dzieł wielkich mistrzów, a pomimo braku willi i znacznego majątku na ścianie Twojej sypialni lub salonu znajdzie się replika arcydzieła Durera czy wspomniane „Słoneczniki”, które drukowane na naturalnym płótnie i oprawione mogą wprowadzić w błąd niejednego obserwatora.

Współczesne obrazy nowoczesne mają nieco inny wymiar artystyczny, niż te wieszane na ścianach salonów przez stu laty i dawniej. Dziś nie musisz już stać się posiadaczem bezcennej akwareli czy oleju na płótnie. Możesz z powodzeniem wybrać fotografię Empire State Building, Wieży Eiffla, zabytkowego motocykla czy koszyczka z drożdżowego ciasta, bo czyż projektowanie, budowanie, konstruowanie i pieczenie nie jest swojego rodzaju sztuką? Sztuką jest także wspomniana fotografia, a jeśli zdecydujesz się na wydruk zdjęcia na płóciennej kanwie dołączysz swoje ścienne dekoracje do długiej listy artystycznych wytworów ludzkiej wyobraźni i talentu. Obecny trend dekoratorski, to dyptyki i tryptyki, czyli kilka obrazów na ściany tworzących całość kompozycyjną. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a być może przypadną Ci do gustu. Jednym z najnowszych wymiarów sztuki jest także abstrakcja znana już z pierwszej połowy XX wieku, kiedy na plakatach i obrazach pojawiały się kompozycje op-art. Dziś są one o wiele doskonalsze, gdyż generowane cyfrowo, dlatego stwarzają tysiące możliwości modyfikacji. Te proponowane w naszym sklepie to starannie dobrane motywy, które komponują się z wnętrzem i nie przyprawiają o ból głowy intensywnością kolorów czy optycznym wrażeniem ruchu. Nowoczesne abstrakcyjne obrazy świetnie ozdobią Twoje wnętrze, jeśli urządzasz je w futurystycznym stylu, wybierając designerskie meble, chromonikiel i szkło.

Mówiąc o naszych obrazach ściennych nie można też, zapominać o portretach. Jeśli jesteś osobą rodzinną, kochasz dzieci, męża, rodziców czy wnuki masz teraz możliwość powiesić ich portret nad łóżkiem, albo ozdobić swój kącik, w którym lubisz spędzać czas na odpoczynku. Wybierz tylko odpowiednie zdjęcie, a dzięki naszym możliwościom otrzymasz z powrotem portret na płótnie, lub trwały wydruk na podkładzie winylowym, który nie tylko zachowuje bardzo intensywne barwy przez długie lata, ale też nie ulegnie uszkodzeniu. Jeśli kochasz styl retro zdecyduj się na sepię, która do złudzenia będzie przypominać stare fotografie. Ponieważ portret Twojej rodziny, fotografia ulubionych zwierzaków czy klasyczna reprodukcja mają w Twoim domu wyznaczone miejsce masz możliwość decydowania o wymiarze płótna, które dostosujemy do twoich potrzeb. Zaplanuj swoje wnętrze, wybierz zdjęcie z naszej kolekcji, lub wyślij nam własne, a niedługo Twój salon lub sypialnia zyskają nowe oblicze - obrazy nowoczesne.

obrazy na ściany

Piekne obrazy.Pozdrawiam
Anna Jopek (2020-01-05 18:50:23)
Wspaniałe obrazy i tapety. Dobry rabat i całe nowe gniazdko udekorowane
Ewelina J (2019-12-29 20:16:54)
Przecudne dekoracje. Zamówiłam kilka rzeczy i każda na bardzo wysokim poziomie wykonania. Daje 5!!!
Anetta R (2019-12-14 18:53:07)