Samoprzylepna okleina dekoracyjna na meble

Twój dom to miejsce, w którym musisz czuć się komfortowo, dlatego urządzasz je szczególnie starannie z uwzględnieniem każdego detalu począwszy od kolorystyki, przez wygodne i praktyczne meble po elementy dekoracyjne. Te ostatnie mają ogromne znaczenie nie tylko decydując o charakterze wnętrza, ale przede wszystkim podkreślając je, stanowiąc przysłowiową kropkę nad i. Dekorowanie mieszkania przypomina przyszywanie koronki do dekoltu bluzki, albo lamowanie atłasową wstążką krawędzi kieszonek czy zapięcia. Dekorowanie mieszkania przypomina oprawianie obrazu, który nawet namalowany przez wytrawnego mistrza bez ramy traci połowę swojej atrakcyjności. Jednym ze sposobów takiego dekorowania bywa okleina samoprzylepna. Jej zaletą jest możliwość umieszczenia praktycznie wszędzie, bowiem odpowiednia struktura i dobrej kategorii klej zwiąże ją z prawie każdą powierzchnią. Nasza okleina dekoracyjna może ozdobić meble, ściankę działową czy przepierzenie, wykończyć dekoracyjny parawan, drzwi przesuwne a nawet idealnie gładką ścianę. Jeśli Ci się spodoba proponowany przez nas motyw przy odrobinie wyobraźni przekształcisz go w ścienny obraz oklejając prostokąt sklejki lub innego materiału o gładkiej powierzchni.

Okleina dekoracyjna na meble do domu

Podobnie, jak obraz potrzebuje odpowiedniej ramy tak i Twoje mieszkanie musi się komponować z właściwymi dekoracjami. Nie oprawisz przecież nowoczesnego op-artu w złoconą rzeźbioną ramę, a do barokowego portretu nie dodasz tej aluminiowej. Wybierając okleiny oraz miejsca, w których je umieścisz musisz dobrze zaplanować swoje wnętrze, aby dobrany obraz stanowił ciekawy i przyciągający uwagę wchodzących akcent, a nie kłócił się z kolorystyką szafek czy pościeli. Najprawdopodobniej posiadasz jakieś swoje preferencje, kochasz widok morza czy lasu, uspokaja Cię bujna zieleń a widok zachodu słońca nastraja nostalgicznie, jednak nie zawsze te obrazy mogą się komponować z wystrojem Twojego salonu albo sypialni. Z pewnością w tej ostatniej, urządzonej z dużą dominacją wzorów i kolorów o wiele lepiej sprawdzi się delikatna pastelowa okleina z nadrukiem nadmorskiego piasku, spokojna jednobarwna abstrakcja niż bardzo wzorzysty obraz kolorowych łódek w porcie czy morskiego akwarium. Przeładowanie kolorystyczne i wzornicze spowoduje chaos i nie tylko nie pozwoli się skupić w takim miejscu, ale również oderwie uwagę od piękna motywu okleiny, a fantastyczna fotografia z Twoim ulubionym krajobrazem po prostu zagubi się w rozmaitości wnętrza.

Nasze okleiny to również idealny sposób na podkreślenie charakteru miejsca

Jeśli jesteś lekarzem pediatrą nic nie stoi na przeszkodzie, aby w Twoim gabinecie znalazło się fantastyczne zdjęcie roześmianego malucha badającego stetoskopem swojego misia, albo stylizowane zdjęcie rentgenowskie. Jeśli prowadzisz własny salon kosmetyczny lub restaurację wykorzystaj w nim motywy w stylu vintage, umieść na drzwiach lub ściance działowej spokojne zdjęcie SPA, albo kuszące apetyczne muffiny czy pizzę. Podkreślając charakter zakładu sprawisz, że klient poczuje się w nim lepiej, bardziej swojsko i doceni to, jak troszczysz się o jego odczucia estetyczne dbając o miejsce wspólnych kontaktów. Twoja firma świadczy przecież o Tobie, więc jeśli sprawisz, żeby była estetyczna, niepowtarzalna i zapamiętywana z pewnością zyskasz trochę punktów w oczach swoich klientów. Poza tym czekając w kolejce do Twojego gabinetu lub na podanie smakowitego dania z pewnością mogąc koncentrować wzrok na malowniczym pełnym szczegółów krajobrazie nie poczują oni tak upływającego czasu. Nasze okleiny możesz też wykorzystać do maskowania, tworzenia intymnych miejsc zasłaniając szybę, za którą znajduje się Twoje biuro, albo okleić drzwi wejściowe do niego wybierając jakiś ciekawy motyw.

Tym, co naprawdę warte jest Twojej uwagi są niepowtarzalne wzory i motywy nadruków, jakie możemy Ci zaoferować. Zaglądając do naszego sklepu przekonasz się, że nie ma takiego miejsca, do którego nie wybrałabyś właściwej okleiny. Mamy coś do Twojej łazienki i kuchni, do pokoju Twojego dziecka, do jadalni, znajdziesz odpowiedni wzór do firmy, salonu, biura, a nawet na działkę do letniego domku, w którym lubisz spędzać czas w wakacje. Niezwykle bogata bywa też gama kolorystyczna, w jakiej możesz wybierać. Dodając do tego jeszcze jakość materiałów, z których wykonujemy okleiny, ich wyjątkową trwałość, oraz zastosowane nowoczesne techniki drukowania, dzięki którym kolory zachowują swoje walory przez długie lata z pewnością taka niewielka inwestycja przyniesie Ci niewspółmierne korzyści. Wystarczy jedynie, że zajrzysz do naszej galerii i zapoznasz się z propozycją motywów, albo podeślesz nam jakiś swój własny projekt, zdjęcie, kompozycję kolorystyczną, którą wydrukujemy ci na specjalnym samoprzylepnym podłożu o wysokiej trwałości, a już możesz cieszyć się niepowtarzalnym wystrojem wnętrza. Pamiętaj o nas, jeśli zechcesz zmienić wystrój swojego mieszkania lub firmy.

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)