Duże plakaty na ścianę również na wymiar

Plakaty w naszej rzeczywistości pojawiły się ponad 100 lat temu początkowo, jako rodzaj reklamy zewnętrznej, tworzone na potrzeby takich odbiorców jak cyrki czy różne małe teatry. Przez lata forma plakatu urosła do rangi dziedziny artystycznej, a w niektórych kręgach kolekcjonowanie takich arcydzieł sztuki współczesnej jest bardzo popularne. Plakat podobnie, jak obrazy czy inne formy sztuki doczekał się nawet swoich muzeów i wystaw artystycznych, co może świadczyć o jego znaczeniu. Dzisiejsze nowoczesne plakaty w ramach zdecydowanie odbiegają od tych, jakie powstawały w latach 30-tych XX wieku, bowiem zmieniła się zarówno technika drukowania jak i spojrzenie na sztukę kompozycji. Z dawnego artyzmu nie pozostało zbyt wiele, a wprawną rękę rysownika zastąpiły komputery, które generują obraz cyfrowo. Dzisiejsze plakaty w ramach nie mają duszy, co jednak nie przeszkadza wracać do przeszłości i korzystać z tego artystycznego dorobku prawdziwych graficznych talentów. Dzięki ofercie naszego sklepu masz dziś możliwość odbycia podróży w czasie, cofnięcia się do lat 30-tych, do świata Paryża, Burleski, subtelnego pastelowego stylu vintage albo zakosztować klimatu amerykańskiej powojennej motoryzacji.

Plakat to sztuka nowoczesna

Często daleko odbiegająca od realizmu prawdziwego zdjęcia, ale my oferujemy Ci wiele możliwości do wyboru. Jeśli kochasz ten styl sprzed ponad pół wieku masz możliwość odnaleźć go w naszych pracach. Tradycyjny zespół jazzowy nagle zmaterializuje się na twojej ścianie w salonie i będzie tworzył odpowiedni klimat, kiedy postanowisz przy nastrojowym świetle kominka posłuchać nagrań Arethy Franklin czy Louisa Armstronga. Możesz też przenieść się na Kubę w czasy rewolucji i w klimacie hasła Cuba Libre oddawać się pogawędkom z przyjaciółmi. Nasze plakaty w ramach przeniosą Cię w wiele różnych miejsc – ciekawych, przyciągających uwagę artystycznymi korzeniami, albo mających swoją niepowtarzalną historię, jednak poza zwiedzaniem świata i poznawaniem klimatów Awangardy Paryskiej możesz też poszukać nieco innych form wyrazu koncentrując się na przykład na bajkach z klasycznego dorobku literackiego. Zabawny Królik z Alicji w Krainie Czarów z pewnością równie ciekawie będzie wyglądał w Twoim salonie, jak i w pokoju Twojego dziecka. Nie musisz obawiać się posądzenia o dziecinne upodobania. Alicja to klasyka bardziej dedykowana dorosłym, a artystyczna grafika w estetycznej oprawie może tylko dodać atrakcyjności Twojemu wnętrzu.

Plakaty na ścianę, jakie Ci oferujemy to szeroki wybór możliwości.

Znajdziesz wśród nich zarówno te klasyczne plakaty na ścianę, wykonywane techniką rysunkową, jak i bardziej współczesne, tworzone ze zdjęć prezentujących dojrzałe w letnim słońcu pastelowe róże, albo delikatne i ulotne niezapominajki, malowniczą akwarelę przedstawiającą głowę konia, indyjski Tadż Mahal czy kanał w Wenecji. Na szczególną uwagę zasługują plakaty motywacyjne. Możesz je starannie wybrać dla siebie, swoich nastoletnich dzieci czy innego cierpiącego na zbyt mało wiary w siebie domownika. Spoglądanie każdego ranka po wstaniu z łóżka na wymowne hasło zachęcające do działania, czy podkreślające własną wartość może zdziałać cuda i zachęcić do aktywnej pracy w ciągu całego dnia. Plakaty motywacyjne świetnie nadają się na prezenty z poczuciem humoru wręczane przyjaciołom z okazji ich jubileuszu. Doskonale sprawdzą się też, jako kolorystyczny akcent w pokoju dziecka, jeśli wybierzesz spowitą płomieniem wyścigówkę, albo dla młodszych dzieci kolorowe abecadło. Na zamówienie możemy też dla Ciebie wykonać plakat z Twojego własnego zdjęcia, jakie wybierzesz do pokoju pociechy.

Zaglądając do naszego sklepu możesz w nim znaleźć nie tylko pomysły takie jak plakaty na ścianę. Jeśli do tej pory w Twoich planach było poszukiwanie klasycznego obrazu, masz okazję zmienić swoje nastawienie i wprowadzić do domu akcent nieco odmienny od tych, jakie mają znajomi. Umożliwiamy Ci nie tylko dobranie ciekawej dekoracji, ale też wykonamy ją dla Ciebie w określonym wymiarze. Jeśli nad Twoim kominkiem, czy nad kanapą w salonie jest niewiele miejsca otrzymasz od nas plakat w ramie takiej wielkości, aby doskonale wpasowywał się w wolną przestrzeń. Prace wykonujemy na doskonałej jakości podkładzie trwałą i odporną na promieniowanie UV farbą drukarską, dzięki czemu Twoja dekoracja na długo zachowa żywe kolory i nie stanie się szpecącym ścianę rupieciem. Możesz też zamówić estetyczną ramkę, a my oprawimy w nią dla Ciebie planszę ze złotą sentencją, hasłem motywacyjnym czy też ciekawą grafiką. Pomyśl, czy nie warto odstąpić od szablonowości i sięgnąć po coś bardziej nowoczesnego.

Nasze plakaty sprawdzą się prawie w każdym wnętrzu. Zajrzyj do sklepu, a jeśli masz problem z wyborem pomożemy Ci go dokonać.

plakaty w ramach

 

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)