Witraże samoprzylepne

Witraże samoprzylepne na szyby są oryginalną dekoracją stworzoną do zdobienia okien oraz wszelkich innych szklanych powierzchni, takich jak meble, drzwi czy kabiny prysznicowe. Można je zamówić w każdym rozmiarze, dopasowanym do potrzeb użytkowników. Współczesne witraże samoprzylepne są drukowane na przezroczystej folii samoprzylepnej i pokryte warstwą specjalnego, satynowego laminatu. Dzięki temu laminatowi, witraże samoprzylepne są odporne na większość czynników zewnętrznych, takich jak woda, para, zadrapania i promienie UV. Naklejki tego typu, oprócz tego, że stanowią wyjątkowo ciekawą i piękną formę dekoracji, zapewniają również dyskrecję. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, w związku z czym nie widać, co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. 

Witraże samoprzylepnena szyby to oryginalne dekoracje okien

Bogactwo wzorów i stylistyki, jeśli chodzi o samoprzylepne witraże samoprzylepne na szyby, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację, dzięki czemu wnętrza utrzymane w każdym stylu mogą zyskać interesujący wygląd.  Wśród witraży samoprzylepnych znajdziemy zarówno wzory o charakterze świeckim, jak i takie z motywami religijnymi. Te ostatnie będą idealnie wyglądać w kościołach, kaplicach albo w salach katechetycznych. Folie z subtelnymi motywami roślinnymi w postaci delikatnych pnączy, wianków albo prostych kwiatowych łodyg będą doskonale wyglądać we wnętrzach, w których dominuje tradycyjny styl. Naklejki z oryginalnymi wzorami inspirowanymi marokańskimi mozaikami albo barwnymi mandalami, mogą uzupełnić wystrój pomieszczenia, którego właściciele lubią styl etniczny, zaś abstrakcyjne kwadraty sprawdzą się w minimalistycznych, lub nawet industrialnych wnętrzach. Interesującym motywem są samoprzylepne witraże samoprzylepne z motywami inspirowanymi polskim folklorem. Witraże samoprzylepne można zamówić internetowo zarówno do dekoracji okien, jak również innych powierzchni szklanych. Prostota w zastosowaniu pozwala na samodzielną aplikację wybranej naklejki na wybranym podkładzie. 

Jedyny minus że macie 7 dni na wysyłkę i ja bardzo czekałam a wysłalicie po tygodniu. Wiem ze te 7 to dni robocze ale dla mnie to trochę z długo. Plakaty ładne ale przecież mozna je wydrukować w ten sam dzień i wysłać???
Daniela Potocka (2019-04-16 12:25:16)
Wszystko w porządku.Pozdrawiam
Aneta Kielce (2019-04-14 10:05:15)
Szkoda ze można tu tylko 5 dać. Jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam czegoś fajnego,czegoś co będzie miało efekt wow!!! Znalazłam ale nie napiszę co :) Pozdrawiam
Sylwia (2019-04-11 07:43:36)