Witraże samoprzylepne

Witraże samoprzylepne na szyby są oryginalną dekoracją stworzoną do zdobienia okien oraz wszelkich innych szklanych powierzchni, takich jak meble, drzwi czy kabiny prysznicowe. Można je zamówić w każdym rozmiarze, dopasowanym do potrzeb użytkowników. Współczesne witraże samoprzylepne są drukowane na przezroczystej folii samoprzylepnej i pokryte warstwą specjalnego, satynowego laminatu. Dzięki temu laminatowi, witraże samoprzylepne są odporne na większość czynników zewnętrznych, takich jak woda, para, zadrapania i promienie UV. Naklejki tego typu, oprócz tego, że stanowią wyjątkowo ciekawą i piękną formę dekoracji, zapewniają również dyskrecję. Po naklejeniu witrażu na szybę traci ona swoją przejrzystość, w związku z czym nie widać, co się dzieje wewnątrz pomieszczenia. 

Witraże samoprzylepnena szyby to oryginalne dekoracje okien

Bogactwo wzorów i stylistyki, jeśli chodzi o samoprzylepne witraże samoprzylepne na szyby, pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację, dzięki czemu wnętrza utrzymane w każdym stylu mogą zyskać interesujący wygląd.  Wśród witraży samoprzylepnych znajdziemy zarówno wzory o charakterze świeckim, jak i takie z motywami religijnymi. Te ostatnie będą idealnie wyglądać w kościołach, kaplicach albo w salach katechetycznych. Folie z subtelnymi motywami roślinnymi w postaci delikatnych pnączy, wianków albo prostych kwiatowych łodyg będą doskonale wyglądać we wnętrzach, w których dominuje tradycyjny styl. Naklejki z oryginalnymi wzorami inspirowanymi marokańskimi mozaikami albo barwnymi mandalami, mogą uzupełnić wystrój pomieszczenia, którego właściciele lubią styl etniczny, zaś abstrakcyjne kwadraty sprawdzą się w minimalistycznych, lub nawet industrialnych wnętrzach. Interesującym motywem są samoprzylepne witraże samoprzylepne z motywami inspirowanymi polskim folklorem. Witraże samoprzylepne można zamówić internetowo zarówno do dekoracji okien, jak również innych powierzchni szklanych. Prostota w zastosowaniu pozwala na samodzielną aplikację wybranej naklejki na wybranym podkładzie. 

Plakaty u Was to mistrzostwo świata. Długo nie mogłem sie zdecydować co chciałem kupić tyle ich macie. Pozdrawiam
Piotr Kolaska Hel (2019-11-18 18:39:44)
Piękne kolory, instrukcja jak przykleić. Daje mocne 5
Anna Skubiszewska Grudziądz (2019-10-23 10:35:54)
Dosyć długo czekałem. Nie ma do czego się przyczepić bo ładna i dobrze zrobiona. Ale 10 dni roboczych z powodu braku jakiegoś materiału to za długo.Przecież w tych czasach wszystko jest JUST NOW!!!
Dawid Owiński (2019-09-10 07:49:38)